Jestem absolwentem I stopnia studiów kierunku logistyka ze specjalnością logistyka międzynarodowa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłem również studia II stopnia na tej samej uczelni i kierunku oraz specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem logistycznym.

Pierwsze proste programy (m. in. w C++ i C#) i strony internetowe pisałem jeszcze w czasach szkolnych, jednak po raz pierwszy zatrzymałem się w tej dziedzinie na dłużej w 2017 roku, kiedy to w trakcie studiów magisterskich na zajęciach z programowania w języku VBA (Visual Basic for Applications) doznałem olśnienia i postanowiłem samodzielnie zgłębiać wiedzę na temat technologii webowych. Zacząłem od front-endu, następnie po wielu miesiącach zająłem się również technologiami back-endowymi. Od roku 2020 tworzeniem stron www i programowaniem aplikacji internetowych zajmuję się regularnie.

Obecnie działam jako freelancer. W swoich projektach wykorzystuję głównie CMS (ang. Content Management System — system zarządzania treścią) WordPress, utworzony przez siebie od podstaw framework PHP oparty na wzorcu projektowym MVC (ang. Model, View, Controller Model, Widok, Kontroler), język JavaScript z użyciem technologii AJAX i od niedawna również PHP Symfony oraz React.js.

W wolnych chwilach, gdy złapię wenę zajmuję się produkcją elektronicznej muzyki tanecznej i DJ-ką. Interesuję się również historią oraz literaturą sensacyjną i kryminalną.